Teikšu godīgi — lai kā mācījos elpošanas tehnikas visu grūtniecības laiku, vislabāk man palīdzēja tieši tas, ka visu grūtniecības laiku kustējos un nācu uz grūtnieču jogu! Elpošana ir svarīga, bet muskuļu spēks bija vairāk nepieciešams — vismaz man tā bija. Tāpēc ļoti priecājos, ka apmeklēju grūtnieču jogu, un ļoooti priecājos, ka Ieva neļāva mums tikai gulēt uz paklājiņa, bet arī lika mums iesvīst! Jo, ticiet man, visi muskuļi būs nepieciešami! Īpaši pēc dzemdībām, kad esi jau ar mazo un, gribi tu vai nē, jāceļas un jākustas. Sirsnīgs paldies Ievai arī par to, ka viņa vienmēr uzklausīja sūdzības, deva padomus, atbalstīja un bija blakus! Amanda